E-Mail Pazarlama Hizmetleri

E-Posta Pazarlama Hizmetleri

Biz verimli ve etkili bir şekilde yeni müşterilerin ilgisini çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını yaparak pazarlama kampanyaları oluşturabiliriz.

E-posta pazarlama ile hedef kitlenize etkin bir bağlantı ve size en iyi yatırım getirisini sağlarız. Mevcut ve potansiyel müşterilere ulaşır, kampanya ve fırsat haberleriyle ilgi

Ülkemizde 45 milyon internet kullanıcısı bulunmakta ve bunun 19 milyonu online alış-veriş yapması, şirketlerin pazarlama stratejilerinde dijital ortama verdikleri önemin biraz daha artmasına neden oluyor.

E-posta pazarlama diğer adıyla Email Marketing de öne çıkan pazarlama stratejilerinden biridir. Uzun süredir yapılıyor olmasına rağmen, şirketler kimi zaman bu pazarlama yönteminde gözden kaçırdıkları noktalar oluyor.

E-ticaret şirketleri ve eposta pazarlamasından yararlanan markalar için hazırladığımız özel ortamımız da e-posta pazarlamayla ilgili 11 rehberi aynı çatı altında topladık. Bu dosyada; e-mail marketing’de yapılan yanlışların, spam yapmamak için neler gerektiğinin, gerçek zamanlı e-posta pazarlama hakkında bilgilerin, abone sayısını ve tıklanma oranını artırmak için neler yapılabileceğinin üzerinde duruyoruz.

En iyi E-posta Pazarlama Stratejisi

Ekibimiz tanımlı hedef kitleyi sitenize çekmek ve onların bilgi ihtiyaçlarını kurmak için en iyi stratejileri geliştirecektir.

E-posta Pazarlama Kampanyaları

Size ait kampanyaları yada sizin için oluşturduğumuz kampanyaları e-posta yoluyla aktif ve hedef kitlenize göndeririz.

E-posta Şablon Tasarımı

Yenilikçi tasarımlarımızla çözüm odaklı ve ilgi çekici e-posta dağıtımı stratejisi geliştirerek yaşamın içinden mesajlarla; marka ile hedef kitle etkileşimini arttırıyor.

Takip & Raporlama

Eposta pazarlama gereksiz maliyet ve zamandan tasarruf etmeyi sağlamakla birlikte, size bir çok rapor alabilme şansı sunar ve kampanyalarınızı ona göre analiz etme şansı tanır.

Kişiye yada şirkete özel e-postalar oluşturarak kampanya, indirim yada bilgilendirmelerinizi yapabiliriz.

E-Posta Pazarlama Projelerimiz

Tüm Projelerimiz

E-posta pazarlama hizmetlerimizden yararlanarak online varlığınızı artırın. Pozitif sonuç için tasarlanan e-posta stratejilerimiz, gelişmiş bir yapıya sahiptir.

30

Aktif E-posta Kampanya

99

E-posta Tasarımı

18

Başarılı E-posta Hizmeti

14

İzleme & Raporlama

E-Posta Pazarlama ile potansiyelinizi arttırın!

E-Posta Pazarlama Uzmanlarımız markanıza özel kampanya ve yarışmalar düzenleyerek akılda kalıcı olmanızı sağlar.

Biz, ürünlerinizi satmanız için müşteri potansiyeli olan herkese; bir neden, teşvik ya da bir hizmet sunarız ve kişiselleştirilmiş içerikler ile benzersiz e-posta Stratejileri tasarlarız.