Yerel SEO Hizmetleri

Yerel SEO Hizmetleri

Bulunduğunuz yada istediğiniz Bölgeye Özel SEO çalışmaları yapıyoruz.

Bölgesel SEO; Yerel işletmeye sahiplerine önerdiğimiz seo çalışmasıdır. Bulunduğunuz pazarda, hedef müşteriye daha hızlı ulaşmanızda etkin rol oynayacak bu çalışmayla; sitenize coğrafi trafik sağlıyoruz.

SEO uzmanlarımız; sizin işiniz için en uygun yerler hakkında, Google açılış sayfalarında, sosyal medya ve yorum izleyerek; gelen bağlantıların yanı sıra gönderilen dış bağlantı sinyallerini de takip eder. Bulunduğunuz yere uygun bir yerel SEO arama stratejisi sunarak Organik büyümeye önem veririz. Güçlü bir müşteri tabanı oluşturmak için pazarlama stratejilerimizi kullanırız.

Düzenli olarak; yaptığımız işin doğruluğunu teyit etmek için trafik kaynaklarınızı kontrol ederiz. Belirli periyotlar halinde yerel arama sonuçlarında daha yüksek dereceleri elde etmek için verileri yeniden değerlendiririz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında profil oluşturur ve hedef kitlelere yararlı bilgiler sağlarız.

32,8%

Satış Artışı

56,48%

Gelir Artışı

148%

Organik Trafik Artışı

46%

Mobil Trafik Artışı

Sitenizden Para Kazanın

Sadece masaüstü değil, aynı zamanda mobil cihaz ve tabletlerinde yerel aramalarında görünür olduğunuzdan emin misiniz? Amacımız yerel trafik rakiplerinizin üstünde ve seçkin listelerde yerinizi kazanmak.

Websiteniz için yapacağımız çalışmaların tamamı kârınızı arttıracak kitleye ulaşmanız doğrultusunda olacaktır. Ekibimiz kolay erişim, iletişim ve iş yerini doğrulama, doğru ve potansiyel müşteri, haritalama gibi bir çok sistemi barındırmakla beraber mobil ve tabletlere göre optimize ederiz.

Etkili Web Geliştirme Çözümleri

Bölgesel SEO Projelerimiz

Tüm Projelerimiz

Projeniz hakkında bilgi verin

Tutkuyla sizlere yardımcı olalım.

Profesyonel SEO Uzmanlarımız başarılı bir iş ortaklığı için en mükemmel ekiplerdendir.