Ortaklık Yönetimi

Ortaklık Yönetimi

Reklam veren, yayıncı ve müşteri arasındaki ilişkinin temelleri Ortaklık Yönetiminin köklerinde yatar.

Reklamverenlerin ürün ya da hizmetlerini internet ortamında pazarlamaları ya da satış yapmaları karşılığında komisyonculara bir komisyon/bedel ödedikleri pazarlama türüdür. İngilizce, Affiliate Marketing ya da Performance Marketing olarak kullanılan ve internet pazarlamanın önemli bir dalı olan bu pazarlama türüne Türkiye’de Affiliate Marketing, Qffiliate Pazarlama, Performans Pazarlama, Satış Ortaklığı, Ortak Pazarlama, Gelir Ortaklığı gibi pek çok isim verilmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Tıklama Başına Ödeme (PPC) kampanyaları, e-posta pazarlama desteği ile birleştirildiğinde ve zamanında yapılan araştırmalarla seyahat, perakende indirimi, çekiliş, ödül, hediye gibi müşterinin yararına yapılan kampanyalar en iyi sonuçlar getirecektir.

Etkin bir Ortaklık Yönetimi ile, bir şeylerin yapılacağı umuduyla farklı web sitesi sahiplerine bir sürü bağlantı atmaz. Bunun yerine üçüncü şahıs web siteleri, güvenilir sayfalı araştırma endüstrisi ile ilgili ve kaliteli web sitelerine, dönüştürülmüş trafik getirecek web siteniz için değerli bir ortaklık ağı oluşturur. Böylece uzun vadeli ilişkiler geliştirmeyi amaçlar ve iyi planlanmış olması gerekir.

Buna ek olarak, Başarılı Satış Ortağı Pazarlaması, komisyon değerleriyle esnek olma, özellikle satışlarda bir düşüş yaşanma zamanları gibi bazı iş özelliklerini de içerir; çünkü daha yüksek bir komisyonlu yayımcılar sizin için daha fazla çalışmak isteyeceklerdir.

14

Satış Ortaklığı Kampanyaları

14

Ortaklık İzleme

8

Yeni Ortaklık İstihdamı

9

Ortaklık Ağı

3

Ortaklık Ödül Programı

9

Çapraz Reklam

Referanslarımız

Tüm Referanslarımız

Ortaklık Yönetim ekibimiz; rakiplerinizden daha performanslı olmanıza yardımcı olmak için marka ve ürünlerinizi net bir anlayışla tanırlar. Böylece optimum yerleştirme sunan ve gerçek satış hacimleri üreten, sizin için en uygun çoklu ağlara, müşteri ve yayıncılara bağlanmasına izin veren, gerekli teknik ve stratejik deneyime sahip olursunuz.

Üzerinde anlaşmaya varılan son tarih içerisinde komisyon ödediğinizden emin olarak, bağlı sitelerinizle güvenli bir ilişki sürdürmek de önemlidir. Başarılı bir kampanya anahtarının, markanıza olan güvenini arttırmaya yardımcı olmak için bağlı kuruluşlarınızla güçlü bir ilişki sürdürmek olduğuna inanıyoruz. Profesyonelce eğitilmiş uzmanlarımızın, satışları artırmak ve performansa dayalı bir model içerisinde lider olmanız için yenilikçi stratejiler ve diğer üst düzeydeki kuruluşlarla ilişkiler kurmanıza yardımcı olur.

Ortaklık Yönetimi için ilk adım

Firmanızı aktif tutup,tutkuyla büyümenize yardım edelim.

İşletmeniz için bağlı bir kampanyanın tüm yönlerini yönetebilir ve ürün satışını arttıran bağlı kuruluşların nasıl çalışacağını belirleriz. Hangi bağlı kuruluş ağlarının sektörünüz için en iyi olduğunu biliyoruz ve ürünün bu bağlı kuruluş sitelerinde daha fazla kapsanmasına yol açacak ilişkiler kurmanızda öncü oluyoruz.