GeoTrust

GeoTrust, 2001 Yılından beri ticari siteler ve kişisel kullanıcılar için dijital sertifikalar ve SSL sertifikaları sunan geniş çaplı sertifika sağlayıcılarından biridir. Düşük fiyat, yüksek kalite anlayışına sahip olan GeoTrust, her ölçekteki işletmeler ve kullanıcılar için uygun fiyatlı dijital sertifika çözümleri sunmaktadır. Ülkemiz kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen sağlayıcılardan biri olan firmanın sahibi Norton Antivirus’ün de yayıncısı ve geliştiricisi olan Symantec şirketidir.

GeoTrust SSL

GeoTrust firması kişisel kullanıcıların veya ticari internet sitelerinin faydalanabileceği farklı paketlerde SSL paketleri sunmaktadır. Birçok firmanın aksine GeoTrust’ın farkı SSL için kullanıcılarına 30 günlük deneme sürümü sunması ve satın alınan SSL sertifikasından memnun kalınmaması durumunda para iade hakkının tanınmasıdır.

GeoTrust şuan için müşterilerine RapidSSL, RapidSSL WildCard ve QuickSSL Premium isimleriyle paketlendirilmiş toplamda 3 farklı SSL sertifikası hizmeti sunmaktadır.

GeoTrust SSL Checker

GeoTrust SSL Checker, sahibi olduğunuz SSL sertifikasının kurulumunun doğru yapılıp yapılmadığını anlamak yada SSL sertifikanızın doğru şekilde işlevini yerine getirdiğini kontrol etmenize yardımcı olan bir araçtır. Bu araç yardımıyla SSL sertifikanızı sorgulayabilir ve SSL sertifikanız üzerinde meydana gelen olası hata raporlarını görebilirsiniz.